Культура і просвіта​

Всебічний гармонійний розвиток особистості неможливий без формування високої естетичної та етичної культури людини. Організацією культурно дозвілля займається відділ художньої творчості і дозвілля спільно зі студентською радою інституту та наставниками академічних груп. На даний момент в інституті функціонує 9 колективів художньої самодіяльності, у яких задіяні понад 130 студентів денної форми навчання.

 

Традиційними і захоплюючими для студентів інституту стали концертні програми Міжнародного фестивалю «Голосіївська весна», конкурс талантів «Краса НАТІ», концерт першокурсників «вдалий старт», КВН-вечори та різноманітні концертні програми від учасників колективів художньої творчості. Крім того на сцені інститут неодноразово виступали заслужені колективи та відомі виконавці, серед яких кобзар-бандурист Віктор Пашник , капела бандуристів ім. Остапа Вересая, Ольга Зеленська, гурт «Бряц бенд» та інші. Ще однією творчою «родзинкою» став Осінній бал з нагоди міжнародного дня студента, що дозволив молоді відчути себе справжніми леді та джентльменами.

 

Відвідування гуртків і участь у різноманітних масових заходах: концертах, фестивалях, тематичних вечорах – налагоджують міжособистісні стосунки, породжують упевненість студентів у собі й дарують їм відчуття єдності – якості, які вкрай необхідні для успіху в житті.

Кожен колектив художньої самодіяльності періодично готує звітні концерти, прем’єри вистав, вечори відпочинку, відкриті заняття тощо.

Старт семестру – діалог зі студентами

7 лютого декан факультету агротехнологій та економіки Галина Македон провела зустріч зі студентським активом груп.

Краса НУБіП-2020: WORLD INTERNATIONAL MIX

5 березня в черговий раз феєричне дійство «Краса НУБіП» зібрало на сцені Університету учасників зі всіх куточків України.

Міс та Містер НАТІ – 2019

21 травня в актовій залі Ніжинського агротехнічного інституту відбувся феєричний конкурс краси та творчості "Міс та Містер НАТІ – 2019".

Голосіївська весна – 2019: свято відбулося

7 травня в НУБіП України гала-концерт Міжнародного фестивалю художньої творчості "Голосіївська весна-2019".

Україно моя волошкова

26 березня в інституті відбувся ХХХVIІІ Міжнародний фестиваль художньої творчості "Голосіївська весна" під гаслом "Україно моя волошкова"

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net