Міс та Містер НАТІ – 2019

21 травня в актовій залі Ніжинського агротехнічного інституту відбувся феєричний конкурс краси та творчості "Міс та Містер НАТІ – 2019". Для кожного з учасників цей конкурс став нагодою повірити у свої сили та реалізувати свій творчий потенціал.

У конкурсі приймали участь десять учасників (п’ять найпривабливіших дівчат та п’ятеро харизматичних хлопців), які вражали суддів та гостей грацією, ніжністю, силою, розумом та талантами, щоб довести, що саме вони варті титулу "Міс НАТІ 2019" та "Містер НАТІ 2019"!

Факультет економіки, менеджменту та логістики представляли Паскевич Аліна (БО161), Костюченко Анна (БТ182ск), Броско Альона (БО151), Полонець Катерина (БО161), Ісаєнко Тетяна (БО161) та Симоненко Роман (БТ171); факультет інженерії та енергетикиШаховал Сергій (БЕ171), Шарий Денис (БМ171), Лутаєнко Дмитро (БМ181) та Харченко Руслан (БМ171).

На учасників чекали неабиякі випробування. Перший конкурс "Україна – це ми" вимагав від конкурсантів уміння рухатися вишукано та невимушено. 

 

В ході "Інтелектуального батлу" присутні визначили для себе найкреативніших та найоригінальніших конкурсантів,

 

а "Творчий конкурс" розкрив таланти кожного з учасників.

  

Справжньою родзинкою став фінальний конкурс "Студентське життя в ритмі вальсу", який танцювали всі учасники конкурсу. Він продемонстрував витончене поєднання дівочої грації та чоловічої сили.

 

Інтригуючим, хвилюючим та вирішальним моментом конкурсу стало оголошення переможців.

За результатами конкурсу, Шарий Денис виборов титул "Містер Артистичність", Харченко Руслан – "Містер Мужність", Симоненко Роман – "Містер Галантність".

Ісаєнко Тетяна перемогла в номінації "Міс Артистичність", Костюченко Анна – "Міс Чарівність", а Броско Альона – "Міс Вишуканість".

 

Паскевич Аліна – "Віце-Міс НАТІ 2019" та Шаховал Сергій – "Віце-Містер НАТІ 2019".

За підсумками онлайн-голосування титул "Міс глядацьких симпатій" отримала Костюченко Анна, а "Містер глядацьких симпатій" – Шаховал Сергій.

А головні титули вибороли: Полонець Катерина– "Міс НАТІ 2019" та Лутаєнко Дмитро – "Містер НАТІ 2019".

Переможці конкурси отримали нагороди та цінні подарунки від спонсорів та Профкому інституту.

Вітаємо всіх переможців та бажаємо їм достойно нести це високе звання!

Гомоляко Роман,
голова Студентської ради інституту
Фото - Ігор Волосянкин

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net