Робочий візит заступника начальника відділу регіонального розвитку, координації діяльності ВСП, дистанційної освіти та заочного навчання НУБіП України Богдана Опальчука

01 вересня до Ніжинського агротехнічного інституту та Ніжинського агротехнічного коледжу з робочим візитом завітав заступник начальника відділу регіонального розвитку, координації діяльності ВСП, дистанційної освіти та заочного навчання НУБіП України Богдан Опальчук.

Богдан Віталійович взяв участь в урочистостях з нагоди Дня знань та ознайомився з матеріальною базою закладу: побував в лабораторіях хімії; агрохімії, ґрунтознавства та безпеки ґрунтів; аналізу якості насіннєвого матеріалу; електротехнологій в аграрному виробництві. Особливу увагу привернула лабораторія конструкції сільськогосподарських машин, оновлена та завдяки співпраці інституту з ПАТ "Ельворті" оснащена зразками техніки, зокрема: універсальною пневматичною сівалкою точного висіву Vesta 8 Profi, сівалкою зернотуковою Astra 6 Premium, сівалкою механічною зерновою Alfa 6. Вхід до триповерхового лабораторного корпусу проходить через сходовий марш, в якому тільки но закінчили євроремонт.

 

    

Відвідали і облаштований у дворі інституту розарій, в якому висаджено 247 троянд чайно-гібридних сортів, та оглянули встановлений на постаменті раритетний трактор "Універсал" 1946 року випуску.

В ході зустрічі декан факультету Анатолій Кушніренко розповів про основні напрями наукової роботи викладачів, представив результати роботи студентських наукових гуртків та кращі магістерські проєкти студентів.   

Богдан Віталійович оглянув музейний комплекс: Музей історії навчального закладу, що охоплює доленосні сторінки від 1895 року і ремісничого училища до сучасного закладу вищої освіти; Музей хліба, який є осередком формування ідеології майбутнього фахівця-аграрія; Музей Гідності та Пам’яті, який передає ключові моменти становлення державності та незалежності України. 

Ірина Демчук,
заступник директора з навчально-виховної роботи

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net