Профорієнтаційний виїзд у день святого Миколая.

Сонячного, не по-зимовому лагідного дня профорієнтаційна група Ніжинського агротехнічного інституту у складі завідувача кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Олександра Сидоровича та доцента кафедри життєдіяльності і природокористування Олександра Заболотного відвідала сусідній Ічнянський район.

Здобутки дистанційної роботи з випускниками загальноосвітніх шкіл району троє з яких вже стали слухачами підготовчих курсів, мали бути закріпленні безпосереднім спілкуванням із учнями і в результаті – залученням ще більшої кількості майбутніх абітурієнтів до лав студентства нашого навчального закладу.

У ході поїздки викладачі поспілкувались із учнями 11-их класів міста Ічні (загальноосвітні школи № 1, № 3, № 4, гімназія ім. С. Васильченка) та Гужівської й Дорогинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Учням вказаних навчальних закладів була надана детальна інформація про особливості умов прийому до закладів вищої освіті у 2020 році, можливості підвищити свій конкурсний бал і підтягнути знання із навчальних предметів завдяки підготовчим курсам та участі у олімпіаді закладу вищої освіти для професійної орієнтації вступників. Крім того одинадцятикласники району довідались про широкий простір для навчально-наукової та спортивно-масової й творчої діяльності у нашому навчальному закладі.

Олександра Сидорович,
завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net