Випуск магістрів інституту: шлях в успішне життя розпочато!

27 лютого 2020 року вкотре відбулась хвилююча та знамення подія для інституту – випуск магістрів! Сьогодні дипломи магістра отримали студенти освітніх програмам "Агроінженерія", "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" та "Облік і оподаткування".

   

З початком нового етапу життя випускників привітав директор інституту Василь Лукач, який відмітив, що завдяки інноваційним змінам, випускники отримали ґрунтовну теоретичну підготовку та практичні навички, що вже забезпечило більшості сьогоднішніх випускників працевлаштування. А це краще підтвердження того, що ми досягли своєї мети - забезпечити підготовку конкурентоздатного фахівця, успішного в своїй галузі!

   

   

   

   

У цей урочистий день випускників-магістрів вітали талановиті студенти інституту: Ярослава Гомоляко та ансамбль "Барвінок" під керівництвом Наталії Макаренко.

   

Від імені усіх магістр факультету агротехнологій та економіки Євгеній Степанов подякував адміністрації інституту та професорсько-викладацькому складу за отримані знання і вкладену в студентів часточку душі та зазначив, що рідний інститут назавжди залишиться в серці кожного його випускника а на згадку нові магістри долучаються до висадки розарію з нагоди 125 річчя заснування навчального закладу. 

   

Вітаємо Вас із завершенням навчання та бажаємо Вам не втрачати свого завзяття та наполегливості!

Бажаємо Вам віри в свої сили та здійснення всіх заповітних мрій, здоров’я Вам та Вашим родинам, щастя та миру!

 Ірина Демчук,
заступник директора з навчально-виховної роботи

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net