VIІI «Фестиваль студентської науки – 2019»

Уже у восьме визначає кращих Фестиваль студентської науки, організований науково-дослідною частиною, Спілкою молодих вчених і Радою аспірантів НУБіП України. Захід проходив у декілька етапів:
І етап - з 17 квітня по 13 травня - на факультетах, ННІ та відокремлених підрозділах,
ІІ етап – 14 травня – урочисте засідання, визначення кращих студентських наукових гуртків університету.

Усього у фестивалі взяли участь 211 студентських наукових гуртків, які діють у НУБіП України. Ніжинський агротехнічний інститут представляв студентський науковий гурток кафедри аграрної економіки «Сучасний економіст», керівник – к.е.н., ст. викладач Галина Македон.

«Щороку боротьба за призові місця на цьому, свого роду, науковому чемпіонаті, приуроченому до Дня науки, стає все гострішою. Тому ви всі, хто зумів перемогти на першому етапі вже досягли успіху», - звернувся до фіналістів ректор університету Станіслав Ніколаєнко. Висловив своє задоволення тим, що цього року до фіналу пройшло 17 команд з базового закладу і 8 – з регіональних підрозділів. Це дуже гарний результат.

Відповідальність представляти гурток «Сучасний економіст» на VІІІ Фестивалі студентської науки – 2019 випала старості студентського наукового гуртка Катерині Повисшій, яка впевнено прозвітувала про роботу гуртка за 2018-2019 н.р. та визначила план роботи на наступний.

Нагородження переможців відбулося 18 травня на урочистому засіданні, присвяченому відзначенню Дня науки в університеті. До учасників зібрання з вітальним словом звернувся ректор університету Станіслав Ніколаєнко, який зазначив, що світовий прогрес беззаперечно пов’язаний із розвитком науки, з можливістю і здатністю науковців розширювати людські межі світосприйняття та пропонувати реальні рішення для поліпшення життя людей.

 

Гурток «Сучасний економіст» Ніжинського агротехнічного інституту відзначено в номінації «Майбутнє української науки».

Вітали лауреатів та переможців художні колективи кафедри культурології. Завершилося святкування колективним фотографуванням.

Дякуємо університету за прекрасну можливість долучитися до наукової спільноти НУБіП України! 

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net