Студентський олімп – 2014

З нагоди Міжнародного Дня студентів адміністрацією інституту та коледжу були проведені урочистості "Студентський олімп – 2014".

Це свято підведення підсумків і нагородження кращих із кращих студентів, тих, хто своєю наполегливою працею сприяє зростанню іміджу нашого навчального закладу на теренах України і за її межами.

У нинішньому році грамотами, подяками та солодкими подарунками було відзначено більше 130 студентів навчальних закладів у номінаціях «Кращий студент-науковець», «Відмінник навчання», «Громадський діяч», «Людина обраної професії», «Спортсмен року». Також визначені кращі групи факультетів інституту та коледжу. Вітаємо переможців: групи БМ121, БО131, БЕ131 та ОН131. Крім того, усі студенти, які брали участь в олімпіадах, конкурсах та змаганнях міського, обласного, всеукраїнського, міжнародного рівнів, громадській роботі та зміцненні матеріально-технічної бази інституту, нагороджені грошовими преміями.

Любі друзі! Запам'ятайте, що людина народжується не для того, щоб безслідно зникнути нікому невідомою пилинкою. Вона народжується для того, щоб залишити після себе вічний слід на землі. А залишає вона його у своїх діях – і в цьому щастя та зміст життя. Тож бажаємо вам, дорогі студенти, здоров’я і бадьорості, щастя і успіхів у всіх ваших починаннях. Щиро віримо, що ви реалізуєте себе і як фахівці, і як громадяни України. Так тримати!!!

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net