ЩОКВАРТАЛЬНА СЕМІНАР-НАРАДА ДИРЕКТОРІВ ТА ЗАВІДУВАЧІВ БІБЛІОТЕК ВСП НУБіП УКРАЇНИ

19 травня наукова бібліотека НУБіП України провела онлайн семінар-нараду «Бібліотека – твоя точка опори» для директорів та завідувачів бібліотек відокремлених структурних підрозділів університету на платформі Cisco Webex.

Засідання відкрив Віктор Шевчук, начальник навчального відділу університету, який звернувся з вітальним словом до його учасників. Він зазначив, що в сучасних умовах бібліотеки відіграють важливу роль у забезпеченні студентів і викладачів не лише друкованими книгами, а й електронними виданнями та достовірною сучасною інформацією загалом.

Завідувач бібліотеки Ніжинського агротехнічного інституту Наталія Гордіна у своїй доповіді «125 років: від бібліотеки Ніжинського ремісничого училища до бібліотек інституту та коледжу» розповіла про історію інституту та бібліотеки і поділилася досвідом співпраці з обласними методичними об’єднаннями бібліотек, відомими ніжинцями, волонтерами та громадськими організаціями.

Ірина Скальницька, провідний бібліотекар Ніжинського фахового коледжу НУБіП України у своєму виступі «Формування інформаційного середовища бібліотек інституту та коледжу в контексті сучасних потреб студентів та науковців» зосередила увагу присутніх на досвіді створення та наповнення електронного каталогу, електронної бібліотеки та пропагуванні ресурсів бібліотеки у соціальних мережах.

Досвідом роботи своєї бібліотеки поділилась також Людмила Бурячинська, завідувачки бібліотечно-інформаційного центру Рівненського фахового коледжу у своїй доповіді «Бібліотечно-інформаційний центр коледжу – простір для навчання та творчості студентів».

Завершила семінар-нараду директорка наукової бібліотеки університету Тетяна Кіщак доповіддю «Сьогодення та майбутнє бібліотек в умовах пандемії COVID-19 (за оглядом міжнародних публікацій)», де зазначила, що бібліотекам настав час вийти за межі своїх фізичних просторів та забезпечити інформаційну підтримку студентам під час навчання та науковцям під час проведення досліджень.

Проведення таких семінарів – гарна можливість обмінятися досвідом та розширити свій професійний кругозір.

Наталія Гордіна,
завідувач бібліотеки

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net