Робота кафедри загальноінженерних дисциплін в умовах дистанційного навчання

«Карантин - не канікули для студентів. Цей час має бути ефективно використаний. У наказі МОН від 16 березня 2020 року № 406 «Про організаційні заходи для запобігання поширення коронавірусу COVID-19» керівникам закладів освіти (зокрема, вищої, післядипломної, фахової передвищої) доручено забезпечити під час карантину виконання освітніх програм закладів освіти, зокрема шляхом організації освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання, що не передбачає відвідування закладів освіти її здобувачами», - у своєму Facebook написав генеральний директор директорату вищої освіти МОН Олег Шаров.

Тож виконуючи свою роботу в умовах карантину викладачі кафедри працюють зі студентами із використанням технологій дистанційного навчання. Це перш за все робота на базі навчально-інформаційного порталу http://moodle.nati.org.ua, де студенти можуть отримати необхідний навчально-методичний матеріал з дисциплін кафедри.

Викладачі кафедри загальноінженерних дисциплін працюють також індивідуально зі студентами через створені електронні адреси груп, куди викладають завдання на кожне заняття за розкладом на тиждень. Одним із шляхів видачі завдань викладачами кафедри є створення груп у Вайбері, де студенти мають змогу переглянути інформацію про завдання з певних дисциплін та отримати необхідний матеріал. Через старост груп викладачі здійснюють контроль за тим, як студенти отримали завдання та навчально-методичний матеріал до їх виконання.

  

Виконані завдання з практичних та лабораторних робіт студенти мають змогу надіслати викладачу на перевірку електронної поштою, а також отримати індивідуальну консультацію з того чи іншого питання.

Куратори груп, що працюють на кафедрі, здійснюють контроль за станом захворювань студентів, дотриманням вимог під час карантину та надання студентам іншої необхідної інформації.

Завідувач кафедри здійснює контроль за процесом надання необхідних навчально-методичних матеріалів, видачі завдань викладачами з дисциплін кафедри для роботи студентів дистанційно.

Тетяна Федорина,
завідувач кафедри загальноінженерних дисциплін

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net