Постерна конференція студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»

Вже п’ятий рік поспіль кафедрою електроенергетики, електротехніки та електромеханіки в грудні перед професійним святом «Днем Енергетика» проводиться постерна презентація магістерських робіт студентів зі спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», де вони презентують свої наукові та виробничі здобутки.

Незважаючи на складне становище в Україні і цього року постерна конференція проходила очно на факультеті «Інженерії та енергетики».

На постерній конференції магістри денної форми навчання змістовно доповідали про хід виконання магістерських досліджень та їх апробацію в практичній діяльності.

Кожна презентація магістерської робіт мала дискусійний характер, студенти разом з членами комісії та науковими керівниками обговорювали сучасні науково-практичні питання енергетичної галузі, які в цьому році набули особливої актуальності.

Із заключним словом до магістрів звернувся завідувач кафедри «Електроенергетики, електротехніки та електромеханіки» Роман Калініченко, який наголосив на важливості проведення даного заходу з метою підвищення якості підготовки магістерських робіт та рівня наукової і професійної підготовки студентів, а також звернув увагу на необхідність вчасної подачі робіт щодо перевірки на плагіат.

В’ячеслав Герасименко, ст. викладач кафедри
електроенергетики, електротехніки та електромеханіки

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net