Новий навчальний рік розпочато!

15 серпня в інституті розпочався освітній процес для студентів 2-4 курсів ОС "Бакалавр" у змішаному форматі.

Основні завдання колективу нашого закладу визначені серпневою Вченою радою університету, головне з яких – забезпечення належної підготовки кваліфікованих фахівців та якісного надання освітніх послуг. Але основне – це збереження життя і здоров'я студентів, викладачів і співробітників.

З початку серпня студенти взяли участь в онлайн-опитуванні з вибору форми навчання, тож кожна академічна група спільно з куратором приймала рішення про вибір очного чи онлайн навчання. Прислухалися студенти і до точки зору батьків.

З початку липня над облаштуванням укриття в центральному корпусі інституту та протирадіаційних укриттів в гуртожитках №2 та №3 працювала робоча група з питань обстеження наявних укриттів, створена наказом директора. Завдяки злагодженій роботі головного інженера Анатолія Кушніренка, комендантів Наталії Гончар та Ніни Трост за організаційно-технічної підтримки та безпосередньої участі заступників директора Ірини Демчук та Андрія Івановського укриття були підготовлені у стислі терміни. 11 серпня інститут отримав акти про готовність захисних споруд до використання.

15 серпня, у перший день навчання, до інституту завітав голова Ніжинської районної ВЦА Григорій Ковтун. Голова ознайомився з планами роботи навчального закладу, форматом проведення освітнього процесу, оглянув матеріально-технічну і, зокрема, лабораторну базу закладу. І найголовніше, детально були перевірені укриття, як запорука безпечних умов з організації і проведення освітнього процесу.

Принагідно інформуємо, що внутрішня система оповіщення в навчальному та лабораторному корпусах дублює сигнал «Повітряна тривога», який надходить від відповідних служб області. Тобто, у випадку надзвичайної ситуації, лунатиме сирена, встановлена на будівлі навчального закладу та гуртожитку.

Нагадуємо: коли співробітники, викладачі та студенти почують сигнал «Повітряна тривога» – їм необхідно негайно перейти в укриття.

Отримувати сповіщення про «Повітряну тривогу» також можна із наступних джерел:

Ірина Демчук, заступник директора
з навчально-виховної роботи

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net