Модернізація основних напрямів діяльності бібліотек

18-19 лютого на базі Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти (НМЦ ВФПО) відбувся практичний семінар для завідувачів бібліотек «Модернізація основних напрямків діяльності бібліотек в умовах імплементації фахової передвищої освіти і запровадження сучасних інформаційних технологій», в якому взяли участь бібліотекарі м. Києва та Київської області. Окрім методистів НМЦ ВФПО, свої доповіді представили Тетяна Кіщак, директорка наукової бібліотеки НУБіП України, Наталія Гордіна, завідувачка бібліотеки нашого інституту та переможці конкурсу «Кращий бібліотекар 2018 » Людмила Бурячинська, завідувачка бібліотечно-інформаційного центру бібліотеки Рівненського коледжу НУБіП України, Надія Парнета, завідувачка бібліотеки Борщівського агротехнічного коледжу та Ірина Скальницька, бібліотекарка І категорії Ніжинського агротехнічного коледжу НУБіП України.

Учасники заходу мали можливість ознайомитися з медіатекою електронних засобів навчання НМЦ ВФПО, а також із досвідом діяльності бібліотек закладів вищої та фахової передвищої освіти.

Тетяна Кіщак зосередила увагу присутніх на можливості долучитися до проекту Міністерства цифрової інформації «Дія. Цифрова освіта». Наталія Гордіна під час виступу наголосила на вимогах до сучасного бібліотекаря в умовах інформаційного суспільства. Ірина Скальницька привернула увагу присутніх до необхідності створення та наповнення електронного репозитарію як основного джерела доступу до електронних навчальних ресурсів закладу освіти.

Другий день семінару був присвячений відвідуванню Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Учасники заходу ознайомились з роботою бібліотеки та переглянули екземпляри цінних і рідкісних видань з колекції стародруків та рукописів.

Висловлюємо подяку завідувачці науково-методичого кабінету соціально-гуманітарної освіти НМЦ ВФПО Ірині Лепесі та методисту Ірині Степановій за високий рівень організації і змістовність проведеної зустрічі, за можливість поділитися власним досвідом та отримати новий, за професіоналізм і теплу, дружню атмосферу.

Наталія Гордіна,
завідувач бібліотеки

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net