Екскурсія до туристичного Харкова

18 жовтня, відповідно до плану роботи куратора, була організована екскурсія студентам груп БО 171 та БА 171 до м. Харків.

Чим може вразити туристів серце Слобожанщини – Харків? Ймовірно, амбітністю. Харків – місто промисловості та науки; старовинних церков і монументальних будівель; прагматичне і одночасно романтичне – таким сьогодні перед нами постає Харків.

Протягом екскурсії студенти мали змогу побачити найцікаві пам'ятки міста.

Вражає своїми розмірами площа Свободи, будучи шостою в Європі за величиною і дванадцятою у світі: майже 14 га! Площа здатна вмістити населення цілого міста середньої величини.

У жаркі дні у Харкові порадують прекрасні фонтани. Незвичайний фонтан «Каскад» спускається сходами крутого схилу в саду імені Шевченка. По обидва боки фонтану сходинки для пішоходів. А з верхнього оглядового майданчика «Каскаду» відкривається прекрасна панорама.

Найкращим втіленням образу Шевченка в монументальному мистецтві є пам'ятник великому Кобзареві в Харкові, зведений в 1935 році.

Вражає своєю величчю п'ятиглавий кафедральний Благовіщенський собор. Він виконаний у візантійському стилі, з безліччю декоративних елементів. Це найдавніший храм міста. Ще з XVII ст. на цьому місці була дерев'яна церква.

Одним з визнаних романтичних місць у Харкові є Нетеченська набережна і сквер «Стрілка» на берегах річок Лопань і Харків. Між двома берегами річки перекинутий міст, де пари люблять залишати замочки в знак міцного кохання.

Однією з найбільш вражаючих місцин Харкова є Центральний парк культури і відпочинку імені Горького, харківський «Діснейленд». Це парк розваг світового рівня, який пропонує до послуг відвідувачів 40 атракціонів, а також спортивні і дитячі майданчики – знайдуться заняття для людей будь-якого віку! Від парку розваг простягається канатна дорога.

В Харкові є місце, де можна реалістично зануритися в атмосферу Франції. Тут розташована майже справжня Ейфелева вежа, тільки у зменшеному вигляді. Відносно оригіналу споруда є невеликою, але в масштабах Харкова виглядає ефектно і навіть велично. Це точна копія Ейфелевої вежі висотою 35 м, тобто приблизно в 10 разів менша за оригінал (висота справжньої – 324 м). Гвинтовими сходами можна навіть піднятися на оглядовий майданчик і помилуватися панорамою частини міста.

Цікава, насичена екскурсія визначними місцями Харкова, пізнання нового, спілкування з однолітками залишили в студентів багато приємних вражень. Екскурсія сприяла формуванню згуртованості групи, розвитку відповідальності кожного у вирішенні спільних завдань студентського колективу групи, розширенню світогляду.

Інна Дворник,
завідувач кафедри аграрної економіки

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net