Екскурсія до Носівської селекційно-дослідної станції

3 червня 2024 року студенти спеціальності «Агрономія» під керівництвом викладачів кафедри агрономії Андрія Семеніхіна та Наталії Лавської відвідали Носівську селекційно-дослідну станцію, працівники якої займаються селекцією озимого жита, озимої та ярої пшениці, вівса, конюшини лучної, люцерни посівної та інших сільськогосподарських культур.

Директор станції Наталія Буняк разом з науковцями Олександром Буняком та Анатолієм Боженком розповіли студентам про проведення досліджень з покращення селекційного процесу і створення високоврожайних сортів сільськогосподарських культур, підвищення якості насіннєвого матеріалу, продемонстрували обладнання, що використовується в селекційному процесі.

Студенти на дослідних ділянках ознайомитися із сортами жита посівного, твердої та м’якої пшениці, тритикале, ярого ячменю, створеними селекціонерами Носівської СДС і занесеними у Державний реєстр сортів рослин, придатних для поширення в Україні на 2024 рік.

Відвідувачі мали змогу зануритися в цікавий світ створення нових сортів рослин, поглибити свої знання, поспілкуватися із практиками-селекціонерами.

Дякуємо за цікаву екскурсію та нові знання та навики в аграрній галузі.

Наталія Лавська, Андрій Семеніхін,
викладачі кафедри агрономії

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net