Досвід практиків у підготовці фахівця

Опанування знаннями та досвідом, якими діляться ментори, – важливий етап у формуванні висококваліфікованого фахівця. Як викладачі, так і студенти розуміють, що потрібно постійно розвиватися та самовдосконалюватися відповідно до вимог сьогодення.

Тому здобувачі освіти спеціальності «Облік і оподаткування» в рамках вивчення дисципліни «Аналіз господарської діяльності» опанували онлайн-курс «Виробнича економіка», розміщений на платформі «АгрокебетиPRO», унікальністю якого є поєднання базового теоретичного знання із практичними економічними моделями, представленими передовими аграрними компаніями. Курс лекцій дав можливість студентам поглибити власні знання про виробничо-економічні проблеми рослинництва і тваринництва; отримати здатність вирізняти та оцінювати важливі тенденції розвитку та використовувати сучасні інформаційні технології й економіко-математичні методи і моделі для дослідження економічних процесів.

 
 

Здобувачі спеціальності «Агрономія», прослухавши курс лекцій експертів компанії «БАЙЄР», ознайомилися з особливостями сталого застосування засобів захисту рослин; способами виявлення всіх слабких місць у технології вирощування зернових і технічних культур, базуючись на практичному досвіді; сучасними методиками організації польових випробувань; трансформацією класичних підходів у сільському господарстві шляхом використання цифрових платформ. Надані фахівцями рекомендації сприятимуть підбору оптимальних параметрів внесення засобів захисту рослин та управлінню резистентністю в умовах сучасного сільськогосподарського виробництва.

 

У межах практичного курсу «Аграрна інженерія» студенти спеціальності «Агроінженерії» поглибили знання та навички, потрібні для спеціалістів, які займається проєктуванням і удосконаленням сільськогосподарської техніки й обладнання. Лектор проаналізував використання усіх видів інструментарію для основного, вторинного й вертикального обробітку та конструкційні вузли і характеристики різних видів техніки, які виступають вагомими аргументами для сучасних аграріїв під час її придбання чи оренди.

 

Підсумовуючи варто зазначити, що лише уміле поєднання знань і практики здатне сформувати кваліфікованого і затребуваного на ринку праці фахівця.

Ольга Панченко, старший викладач кафедри обліку і оподаткування
Ілля Царук, асистент кафедри агрономії
Вячеслав Хропост, асистент кафедри природничо-
математичних та загальноінженерних дисциплін

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net