До уваги науковців, викладачів, студентів!

Бібліотека Ніжинського агротехнічного інституту отримала доступ до ресурсів видавництва Bentham Science – науково-технічних, медичних журналів та електронних книг. Ця база має три основні операційні підрозділи: журнали на основі передплати, журнали з відкритим доступом та електронні книги. Там опублікована дослідницька література з усіх галузей науки, медицини та технологій, яка доступна як в електронному, так і в друкованому варіанті. На сьогодні Bentham Science видає понад 130 наукових рецензованих журналів, переважна більшість яких індексуються провідними бібліографічними базами даних.

Користувачам доступний тематичний каталог, алфавітний каталог, можливість пошуку за автором, назвою, роком видання. Документи опубліковані англійською мовою.

Викладачам та студентам інституту перш за все будуть цікаві розділи, присвячені сільському господарству, агрономії, біотехнологіям, зоології а також економіці, бізнесу та менеджменту. Статті можна завантажувати у форматі PDF, знайомство з повними текстами книг виключно онлайн.

Доступ до бази здійснюєть з мережі інституту за посиланням: https://www.eurekaselect.net/bypublication

 
Наталія Гордіна, завідувач бібліотеки

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net