Дистанційне життя кафедри менеджменту

Позаду чотири тижні навчального семестру, які проходять в дистанційному режимі. Які ж головні результати роботи кафедри менеджменту за цей період?

10 квітня чергове засідання кафедри менеджменту відбулося онлайн. Ключовими питаннями стали звіт про організацію освітнього процесу, моніторинг роботи зі студентами та обмін досвідом по оптимальній організації вивчення дисциплін в існуючих умовах.

Кафедрали відзначили, що не зважаючи на різний рівень технічного забезпечення змогли налагодити зв’язок з кожним студентом (через телефон, e-mail, viber, telegram, skype, zoom, moodle, google). «Хто бажає – шукає способи, а хто ні – причини». Це якраз той випадок.

Величезну увагу науково-педагогічні працівники паралельно з навчальною приділяють організаційній, науковій і методичній роботі: професор Анатолій Іванько підготував і видав практикуми з операційного і адміністративного менеджменту, старший викладач Вікторія Стадник – термінологічний словник маркетингових термінів і навчальний посібник «Менеджмент і маркетинг», а старший викладач Галина Македон – робочий зошит для виконання навчальної практики «Менеджмент» (організаційно-управлінської).

Оскільки у випускного курсу спеціальності 073 «Менеджмент» згідно з графіком освітнього процесу з 20 квітня розпочинається екзаменаційна сесія були обговорені всі організаційні моменти відповідно до Тимчасового порядку проведення літньої екзаменаційної сесії 2019-2020 н.р. у ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут» в умовах карантину та роз’яснень, які були надані під час онлайн-наради з керівництвом інституту 9 квітня.

Приємно, що студенти спільно з викладами розпочали активну співпрацю з освітньою програмою НУБіП України «Агрокебети». І карантин тільки посприяв цьому. Так 1 квітня група БТ 171 під керівництвом професора Миколи Талавирі стали учасниками вебінару «Роль маркетингу в аграрному бізнесі та як він змінюється в зв’язку із кризою» в рамках вивчення курсу «Менеджмент і маркетинг».

7 квітня більш широкий загал кафедри приєднався до онлайн-семінару на найактуальнішу тему сьогодення «Як вплине на агробізнес закон про обіг с/г земель?» від Українського клубу аграрного бізнесу.

А 13 квітня групи БО 181 і БА 181 заплановали власний круглий стіл після участі у вебінарі «Аграрна політика в період економічної кризи: Act fast and do whatever it takes».

Завідувач кафедри Галина Македон взяла участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Формування та перспективи розвитку підприємницьких структур в рамках інтеграції до європейського простору», яку 24 березня організувала Полтавська державна аграрна академія.

З метою якісної організації власної наукової роботи було ухвалено рішення – пройти всім НПП кафедри он-лайн курс «Наукова комунікація в цифрову епоху» на платформі Prometheus. Програма курсу передбачає вивчення наступних тем: основи інформаційного пошуку, пошукові системи, бази даних, наукометрія, Impact Factor, індекс Гірша, Web of Science, Scopus. Ці знання допоможуть налагодити регулярність публікацій у фахових журналах, що включені до міжнародних науково-метричних баз.

І, звичайно, обставини вимагають покращувати навички використання різноманітних інформаційних технологій. Для цього старший викладач Ольга Лайко закінчила курс «Технологія інтерактивного відео в освітньому процесі», а завідувач кафедри Галина Македон – «Digital Escape Room» від Академії інноваційного розвитку освіти. Крім того нею розпочато навчання на 60-годинному дистанційному курсі «Додатки Google в освітній діяльності» від Академії цифрового розвитку, який закінчиться 24 квітня.

А також колектив кафедри запланував пройти онлайн-курси підвищення кваліфікації науково-педагогічних та педагогічних працівників аграрних вищих навчальних закладів І-IV рівнів акредитації за програмою «Інформаційне і телекомунікаційне забезпечення навчального процесу: інструменти дистанційного навчання», які з 20 по 30 квітня організовує ННІ неперервної освіти та туризму НУБіП України.

Отже, семестр триває – робота триває.

Македон Галина,
завідувач кафедри менеджменту

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net