Брейн-ринг з дисципліни «Страхування»

7 листопада 2014 року в інституті відбувся Брейн-ринг з дисципліни «Страхування» серед студентів факультету економіки та менеджменту.

Учасниками були команди чотирьох груп: «SMART» (БО121), «Агент 142» (БО142ск), «Динаміт» (БО132ск), «Смарагд» (СА141). В ході змагань учасники повинні були розгадати ребуси та кросворд, який дозволив згадати термінологію страхування, та зіграти в Брейн-ринг. Завершальним випробуванням став Конкурс капітанів, де учасники повинні були розв’язати задачі, тобто побути на місці працівників страхової компанії.

До речі, даний захід носив прикладний характер, оскільки серед членів журі був гість – агент-консультант страхової компанії «ПРОСТО-страхування» Литвиненко Валентина Микитівна, яка розповіла про діяльність своєї компанії, запросила студентів до співпраці та наголосила на високому рівні їх теоретичної підготовки.

За загальним результатом у запеклій боротьбі перемогла команда «Агент 142». Друге місце дісталося команді «Динаміт», третє – «Смарагд», четверте – «SMART». Усіх учасників нагороджено дипломами, солодкими призами та подарунками від страхової компанії. А переможці отримали ще і перехідний кубок, який наступного року зможуть вручити своїм юним колегам.

Вітаємо переможців та учасників Брейн-рингу! Бажаємо наполегливості у вивченні економічних дисциплін та нових перемог!

Брейн-ринг

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net