21 листопада – День гідності та свободи

Сьогодні, 21 листопада, в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Його встановлено на честь початку двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Студенти та викладачі інституту брали участь у революційних подіях 2014 року. І сьогодні ми схиляємо голову і завжди пам’ятатимемо студента родини НУБіП, Героя України Устима Голоднюка, який увійшов до списку Небесної Сотні.

Ми завжди повинні пам’ятати 21 листопада 2013 року, день, коли студенти, журналісти, викладачі та небайдужі до долі країни громадяни вийшли на Майдан Незалежності розпочались перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. А у ніч із 30 листопада на 1 грудня мирний протест був розігнаний міліцією, студенти, які залишились на Майдані були жорстоко побиті. Український народ не вибачив цього і скинув той ненависний режим.

Шановні колеги! Своїми справами, внеском у розвиток освіти і науки, економіку України та її аграрний сектор маємо сприяти утвердженню ідеалів свободи і демократії, справедливості і рівності, віддати належну шану патріотизму й мужності громадян, які віддавши свої життя, постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави.

Хай мир і злагода запанують в наших домівках.
Вічна пам’ять і слава Героям Майдану!

Слава Україні! Героям Слава!

Директор інституту                                      Василь Лукач

 

 

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10,
навчальний корпус № 1,
навчально-методичний відділ.

 (04631) 2-31-30
 vstup@nati.org.ua

 facebook.com/infoportalnati

АДМІНІСТРАЦІЯ 

16600, Чернігівська обл.,
м. Ніжин, вул. Шевченка, буд. 10.

.
.

 (04631) 2-52-70
 natinau@ukr.net